Переваги бензинового квадроцикла

Останнім часом на дорогах великих міст все частіше можна зустріти електротранспорт. Електричний тренд захлеснув вже практично весь наземний транспорт від легкових автомобілів до будівельної техніки. Не кажучи вже про популярність серед просунутої молоді електросамокатів, електровелосипедів, електроскутерів.

Підвищений попит на девайси, що працюють від розетки 220v обумовлений цілим рядом причин. По-перше, це зручність пересування без витрат на паливо, по-друге, це безшумність і екологічність і, по-третє, це доступність. З кожним роком така техніка стає дешевше, а модельний ряд ширше і різноманітніше.

Виробники не обійшли стороною і любителів позашляхової техніки і на російському ринку стали з’являтися квадроцикли з електродвигунами. Поширення набули поки ще апарати з малопотужними двигунами і призначені для поїздок здебільшого по сухих грунтових і не заболочених дорогах. Як правило, потужність у таких квадриков не перевищує 1000 ват і підходить для дітей і підлітків. Але в Європі, де, як відомо, дуже суворі екологічні норми, вже давно використовують в господарстві більш потужні екоквадрики з повним приводом на 5000 ВАТ. У нас поки ще електро квадроцикли 4х4 поки не отримали загального визнання у любителів бездоріжжя. Основним і істотним недоліком, зрозуміло, є невеликий запас ходу на одній зарядці, а в лісі розетку знайти далеко не просто. І в разі застрявання, акумулятор розрядиться дуже швидко, і ви ризикуєте залишитися на лоні природи. Більш того у електродвигунів досить низька ремонтопридатність і якщо мотор виходить з ладу, то є велика ймовірність його заміни цілком.

На бензинових квадроциклах встановлюється два типи двигуна: двотактні і чотиритактні. Для двотактних характерно більш низьке значення потужності в порівнянні з чотиритактними. Двотактні також вимагають заливку в бак бензину, розведеного маслом. Чотиритактні харчуються з бака чистим бензином. Як одні, так і другі обслуговуються дуже легко. Так, періодично потрібна заміна масла в трансмісії і приводний системі. Бензинові квадроцикли з двотактними двигунами можуть бути в дитячому виконанні. Невисока потужність дозволяє бензинову силову установку адаптувати під дітей, а також підлітків. Дорослій людині буде вже замало потужності такого агрегату.

У будь-якому випадку вибір залишається за покупцем. Цікавить квадроцикл бензиновий ціна Львів? Зверніться в компанію «Вест»

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

itunes snipping tool Adblock
detector