КАСКО і ОСЦПВ

КАСКО

Володіння транспортним засобом та його експлуатація пов’язані з дуже великою відповідальністю, так як є величезна кількість різноманітних ризиків. При невірному і невідповідальному володінню автомобілем, що може нашкодити як самому водієві, так і звичайнісіньким прохожим. На сьогоднішній час у більшості країн ті водії, у котрих відсутній поліс страхування – не допускаються до керування машинами. Це і вірно, бо  таким способом водій буде мінімально наражати на небезпеку себе і транспорт. В Україні за відсутність КАСКО - треба сплатити штраф. Тому якщо ви не хочете проблем з законом – краще купити поліс і їздити собі спокійно. Дізнатись більш докладнішу інформацію про купівлю і оформлення можна тут: http://ugic.com.ua/strakhuvannya-transportu/kasko/.

При виборі КАСКО можна виділити чотири типових помилок, які зазвичай роблять люди. Серед таких є:

  1. Воді абсолютно не розуміє, навіщо йому страховка. Зазвичай таке трапляється з тими водіями, як тільки-тільки купили автомобіль. Тому новенькі автовласники сприймають CASCO як щось обтяжливе і дороге.  
  2. Довірливість. Та людина, яка ні бельмеса не розуміє у страхуванні намагається через інтернет знайти якісь відгуки про СК і те, чим вони саме будуть займатись. Із-за цього людина отримує не дуже адекватну інформацію, щодо компаній.
  3. Недосвідченість. Будь-яка послуга завжди матиме свою специфіку і дуже багато різноманітних нюансів. По цій причині новенькі водії часто стають жертвами аферистів і просто недобросовісних фірм.
  4. Ігнорування правил страхування. Через те, що величезна кількість водіїв юридично неосвічені, ігноруються навіть самі прості правила, які вимагають просто прочитати документ.

Тому, коли ви виберете собі СК – будьте обачні, і просто проконсультуйтесь зі знайомим юристом, який порадить, як можна захистити при необхідності свої права.

ОСЦПВ

ОСЦПВ - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності («Автоцивілка»). Їй підлягає такий транспорт, як: легкові автомобілі, мотоцикли, вантажівки, а також автобуси і причепи. «Автоцивілка» регулюється законом України, тому вона повинна бути обов’язковою до виконання. Той, хто не оформляє ОСЦПВ – карається штрафом, який з кожним роком стає все більше і більше. Купити «автоцивілку» можна у спеціальних місяцях, з вибором яких треба будти дуже обачним, щоб не потрапити на недобросовісних продавців.  

Бережіть себе і людей поряд!

Adblock
detector