Замовити евакуатор Рівне через сайт

Виклик евакуатора в наш час досить популярна послуга. Навіть якщо Ви не користувалися їй, то точно бачили роботу нашої чи іншої служби евакуації в м. Рівне.

Як показує практика, виклик евакуатора — це не тільки транспортування автомобіля після дорожньо-транспортної пригоди. Але і комплекс послуг по евакуації несправного автомобіля до місця ремонту, транспортування авто від заводу — виробника в салони, нової машини своєму власникові, перевезення мотоциклів, спецтехніки, вантажного транспорту та навіть човнів і яхт. Також автомобілісти замовляють евакуатор Рівне для підняття техніки з кювету або зняття з п’єдесталу або пандуса. Викликати евакуатор у Рівному дешево, цілодобово і швидко можна в нашій службі евакуації, зателефонувавши диспетчеру за вказаним вище телефоном.

У зв’язку з великою кількістю причин, по яких вдаються до допомоги нашої служби евакуації, існує ряд способів евакуації транспортних засобів, як в несправному, так і справному стані. Для уточнення подробиць в кожному конкретному випадку рекомендуємо звернутися в наш диспетчерський центр цілодобово по телефону.

У західному регіоні України розташовані одні з найбільш завантажених трас України. Якщо хочете викликати евакуатор у Рівному швидко, постарайтеся більш детально вказати місце розташування евакуйованого автомобіля, ступінь складності евакуації, щоб диспетчер міг зрозуміти який з найближчих евакуаторів відправляти по Вашому виклику.

Звісно, евакуація автомобіля справа не проста. Потрібно вірно та злагоджено погрузити авто на кран, підняти та потім спустити на землю. Часто відправка авто відбувається відразу на СТО у Рівному.

Adblock
detector