Оренда квартир у Івано-Франківську

Знімна квартира — кращий варіант для людей, які хочуть жити самостійно. Хтось виріс і бажає з’їхати від батьків, інші знімають на час навчання. Що ж потрібно знати при зніманні і на що звернути увагу при знятті квартири? Якщо ви хочете виключити потрапляння в неприємну ситуацію або не нарватися на шахраїв, потрібно знати хоча б мінімальні відомості про те, як правильно зняти квартиру і як можна вдало зробити наймання житлового приміщення. Всі правила і особливості найму житлового приміщення ви знайдете в цій статті.

Визначення

Поняття найму житлового приміщення. Оренду квартир Івано-Франківськ прийнято вважати той випадок, коли одна людина готовий проживати за певну плату в квартирі іншої людини, який є повноправним власником. Сторони в цьому випадку називаються: Наймодавець — власник орендованої квартири (про те, хто такий наймодавець чи орендодавець, а також про його права та обов’язки розказано в цій статті). Наймач — особа, що орендує квартиру. Знімання квартири за законом повинен реєструватися в податковій службі. Згідно зі статтею Цивільного Кодексу України якщо договір найму укладено на короткий термін (менше одного року), то його реєстрація в податковій службі не потрібна (про короткостроковому договорі найму розказано в окремій статті). Але якщо договір є довгостроковим, то його потрібно подати на реєстрацію протягом одного місяця з дати підписання.

Що вигідніше знімати квартиру або взяти іпотеку: З одного боку, краще взяти іпотечний кредит і якщо вже і платити гроші, причому немалі, то хоча б за житло, повноправним власником якого станете згодом ви! Сума по іпотеці буде не маленька, але в підсумку ви залишитеся з квартирою. З іншого ж боку, взяття іпотечного кредиту автоматично зобов’язує бути більш уважним і акуратним по відношенню до своєї роботи, а також при виникненні будь-яких непередбачених ситуацій, пов’язаних з квартирою, розбиратися з цим доведеться вам як власнику. Тому багато хто хоче уникнути великого вантажу відповідальності як моральної, так і фінансового, вибираючи зняття квартири протягом довгих років. Але в такому випадку варто пам’ятати, що ви платите чужій людині, а після всього залишитеся ні з чим.

Бiльше тут https://torro.com.ua.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector