Як вибрати мультитули?

Мультитул — багатофункціональний компактний інструмент, який може включати пасатижі, ножиці, викрутку, кусачки, шило та інші. Не завжди людина, що займається ремонтом, має під рукою велику валізу з різними інструментами. Йому на допомогу приходить гарний пристрій у вигляді щипців, в рукоятках якого поміщені додаткові девайси. Використання принципу швейцарського ножа дозволяє в одній руці мати кілька потрібних інструментів, обмежених по довжині, товщині. У цій статті описані кращі мультитули, за відгуками реальних покупців, тестів, проведеними експертами і думки фахівців. Заказати можна тут https://atlantmarket.com.ua/catalog/multituly/.

Зазначені нижче компанії — надійні виробники хороших електричних інструментів. Багато з них працюють не один десяток років, їх товари відомі функціями, якістю виконання. Покупці цінують продукцію за надійність і довговічність, залишаючи позитивні відгуки після придбання.

Metabo — в 20-х роках XX століття в Німеччині була створена компанія, представництва якої в даний час працюють по всьому світу. Доступні ціни, великий вибір товарів подобається покупцям. Інструментами користуються як професіонали, так і домашні майстри.

Ganzo — понад 20 років тому в Китаї відкрили фірму з виробництва ножів. Зараз вона випускає асортимент мультитулов, точилок, ножів за допомогою запозичених напрацювань інших виробників, доповнюючи їх новими ідеями, практичними деталями.

Stayer — бренд з Росії, виробництво знаходиться в Китаї. Компанія пропонує великий вибір ручного інструменту. Його характеризують міцні ручки, міцний метал, зручність і надійність. Середня цінова категорія товарів подобається покупцям, охочим придбати інструмент для дому та роботи.

Tesla — один з найвідоміших виробників електроінструментів. Випускає щіткові модулі, високовольтні дроти, наконечники, модулі управління, запобіжники, інші девайси. Їх якість варіюється від низького до високого через велику кількість підробок. Оригінальна продукція коштує дорого.

Leatherman — засновник компанії перший, хто вирішив поєднати ніж і основні інструменти в одному корпусі. Фірма — відомий виробник мультитулов, які не мають аналогів у всьому світі. Ергономіці, матеріалами і опцій приділяється максимальна увага, тому товар користується популярністю.

Victorinox — Історія бренду почалася в кінці позаминулого століття і донині швейцарська якість товару визнають покупці у всьому світі. Фірма виробляє не тільки ножі з декількома лезами, шилом, штопором, пилками, але і годинник, посуд, дорожні речі.

Crucial gerber — компанія-виробник ножів, мультитулов і інструментів для активного відпочинку. Висока якість, широка лінійка товарів характеризує бренд з Америки. Міцність, довговічність, надійність матеріалів, дизайн і доступність цін відрізняє його від конкурентів.

SOG — з середини XX століття відома фірма якістю ножів. Зараз компанія продає по всьому світу технічні новинки, в тому числі томагавк, топірці, мачете, багатофункціональні інструменти. Вони впізнавані через неповторного стилю, якості матеріалів, функціональності.

DWZ — фірма з Китаю, відома дешевим, але якісним товаром. Інструменти виробляються на сучасному обладнанні, застосування міцного металу, пластику, нержавіючої сталі робить їх довговічними і придатними для використання професійними майстрами.

NY — продукція являє собою симбіоз сучасного функціоналу та дизайну, якісних матеріалів і надійності. Фірма виробляє інструменти з нержавіючої сталі з пластиковими і прогумованими ручками. Вони зручні, надійні, коштують недорого.

Roxon — товар компанії відрізняється високою якістю збірки. Матеріали, функціональність і міцність продукції користується попитом у користувачів сайту з Китаю. Доступні ціни подобаються покупцям, а простота і ефективність девайсів спонукає професійних майстрів їх купувати.

Splitman — бренд з Китаю, швидка доставка товарів в Росію якого подобається покупцям бюджетних інструментів. Покупки радують власників якістю девайсів, надійністю матеріалів, дизайном. Доступні ціни на хороший товар — принцип роботи компанії.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector