Розмитнення авто з Кореї: що треба знати українцям

авто з кореї

Підкорювати українські дороги азіатські автомобілі почали ще з 90-х років. Особливе місце серед них займають авто з Кореї. З розширенням загального авторинку в Кореї, почав розширюватися і вторинний. Тепер українці мають можливість придбати авто не тільки в автосалоні, а й пригнати його безпосередньо з Кореї.

Недоліки та переваги авто з Кореї

При придбанні корейських автомобілів варто враховувати всі плюси і мінуси, розібратися в підводних каменях, які можуть виникнути при покупці.

Переваги авто з Кореї:

  • Якщо купувати не таксі, а звичайні б/у автомобілі, ви отримаєте якісне авто без пошкоджень, в хорошому стані і без скрученого пробігу за низькою ціною. Дороги в Кореї хороші і водії акуратні.
  • Майже всі авто з Кореї оснащені ГБО, що дозволить заощадити.
  • Більш низькі ціни, ніж в Європі, при цьому південнокорейські автомобілі нічим не поступаються європейським.

Недоліки:

  • Довга доставка до двох місяців.
  • Фізичні особи не мають право брати участь в аукціонах. Неможливо особисто подивитися і пригнати автомобіль, потрібна допомога дилерів.
  • Складніше дізнатися історію минулого автомобіля, ніж в США.

Розмитнення авто з Кореї та його ціноутворення

Навіть з урахуванням транспортування, розмитнення, оплати послуг дилерам на аукціонах, придбання авто з Кореї набагато вигідніше, ніж європейських і американських. В українських автосалонах ви теж не знайдете машини за такою ж вигідною ціною.

Процес розмитнення авто з Кореї відбувається досить просто і в кілька етапів:

  • Вибір потрібного автомобіля.
  • Заповнення листа замовлення.
  • Внесення передоплати.
  • Розміщення автомобіля в контейнер і відправлення в Україну.

Вже в Україні розмитненням авто з Кореї, як правило, займаються фахівці. Вони ж проводять сертифікацію. Повна оплата проводиться після огляду товару покупцем.

Вартість розмитнення корейських автомобілів не відрізняється від європейських чи американських і залежить від таких факторів, як рік випуску, ціна самого автомобіля в Кореї, його обсяг, тип двигуна. Точну вартість можна дізнатися через спеціальний калькулятор.

Термін розмитнення зазвичай займає до одного тижня, проте, саме транспортування займає до двох місяців. Самостійно займатися розмитненням корейських автомобілів вкрай складно: зібрати всі необхідні документи та врахувати всі юридичні нюанси не фахівцеві майже неможливо. Тому варто звернутися до професіоналів, які візьмуть на себе практично всі питання і заощадять вам час, нерви, і можливо навіть і гроші.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

itunes snipping tool Adblock
detector