Доставка авто з Європи на лафеті

За бажанням замовника, доставка авто з європи на лафеті може бути організована своїм ходом. Перегін своїм ходом здійснюють водії лише зі стажем понад 10 років, більшість із яких мають категорії ВСDЕ.

За погодженням із замовником, доставка авто своїм ходом може бути здійснена до будь-якого міста РБ, РФ та України. Організовуємо доставку авто з Німеччини та всієї Європи на лафеті із залученням тільки надійних та перевірених транспортних компаній. Доставка автовозом з Європи здійснюється в Білорусь, Росію та Україну.

Доставка авто преміум класу

Організуємо VIP доставку дорогих автомобілів у спеціально обладнаних закритих (тентованих) автовозах або лафетах. Доставка такими автовозами захистить автомобіль при транспортуванні від пошкоджень (вилітаючі з-під коліс камені тощо) та забруднень (бруд з дорожнього покриття, атмосферні опади тощо).

Читач запитує: його товариш попросив перевезти недавно куплений автомобіль на причепі-лафеті, причепивши його до Ford Ranger із фаркопом. Чи потрібна якась додаткова категорія прав чи вистачить базової легкової категорії «В»?

Ще з радянських часів усі водії засвоїли, що для керування легковим автомобілем із причепом досить винятково категорії «В». І ця інформація вірна. Але треба уточнити. Водієві досить легкової категорії, якщо у нього за спиною одноосьовий причіп із максимальною дозволеною масою 750 кг. Якщо ми перевозимо комплектний автомобіль, то цього значення ви ніяк не впишетесь.

Загалом Правила дорожнього руху дозволяють легковим автомобілям буксирувати причепи із загальною масою до 3500 кг. Для керування легковим транспортним засобом із причепом повною масою до 3500 кг (до цієї категорії відноситься левова частка причепів-автовозів, розрахованих на одну машину), простий категорії «В» буде недостатньо. Для цього обов’язково необхідно відкривати підкатегорію «Е».

Але є один виняток із правил. Легкової категорії «B» достатньо за умови, якщо дозволена максимальна маса причепа не перевищує маси спорядженого автомобіля, що відноситься до категорії «В», а дозволена максимальна маса такого складу транспортних засобів не перевищує 3500 кг. Але все одно, у випадку з перевезенням автомобіля та причепом-лафетом така історія не спрацює. Якщо вам потрібно перевезти голий кузов, або окремо якийсь агрегат, то так – відкривати підкатегорію немає необхідності. Але законно перевезти лише з категорією «В» цілий автомобіль не вийде.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

itunes snipping tool Adblock
detector