Автоцивілка — усе про неї

Що таке страхування та навіщо потрібно страхуватися. Економіка для дітей статті є простими словами.

Автоцивілка — це можливість забезпечити захист від фінансових втрат. Коли відбувається щось погане, наприклад, ураган або якась аварія, страховка покриває частину або навіть усі витрати на ремонт руйнувань, що несподівано виникли. Це дуже допомагає вирішувати проблеми, адже не завжди на руках є достатня сума грошей, коли щось відбувається несподівано. Саме тому слід страхуватись від можливих ризиків. Скільки витрат буде сплачено страховою компанією, залежить від договору страхування. Такий договір зобов’язує компанію та людину виконувати обумовлені умови.

Підписуючи договір, страхувальник обіцяє періодично сплачувати внески, які називають страховою премією, а страхова компанія у свою чергу обіцяє сплатити витрати, які заздалегідь обумовлені. Наприклад, якщо за контрактом машина застрахована тільки від пошкодження, то викрадення не вважатиметься страховим випадком, і при його настанні виплачувати страхова компанія нічого не стане. Якщо ж у договір включено і пункт захисту від угону, то страхова компанія зобов’язана відшкодувати частину вартості автомобіля. Але важливо зауважити, що при додаванні такого пункту вартість страховки зросте. Існує безліч типів страхування. Виділимо чотири основні напрями — це страхування будинку, автострахування, страхування життя та здоров’я.

Програми страхування

  1. Особисте – страхування фізичних осіб на випадок проблем зі здоров’ям, втрати життя. Вік застрахованих – 3-75 років. Вигодонабувачі — страхувальник, прямі спадкоємці. Перелік ризиків клієнт вибирає самостійно. На підтвердження наступу страхового випадку потрібна довідка медустанови. СК бере на себе зобов’язання щодо сплати відшкодування в межах суми, встановленої у договорі. Види страховок — ДМС, туристичне, від нещасного випадку, страхування життя (ризикове, накопичувальне).
  2. Майнове. Об’єкти — рухоме, нерухоме майно (власне, орендоване, у довірчому управлінні), матеріальні цінності. Вигодонабувачі — страхувальники, треті особи. Розмір відшкодування встановлюється у договорі, залежить від вартості об’єкта та не може перевищувати суму реальної шкоди. СК може компенсувати повну вартість пошкодженого або втраченого майна (витрати на його відновлення), доходи, не отримані страхувальником через страховий випадок.
  3. Страхування відповідальності — відшкодування збитків, заподіяних особи або майну третіх осіб. Цей вид страхових послуг є актуальним для власників міських квартир, де існує ризик аварії комунікацій, вантажоперевізників (псування багажу, прострочення доставки вантажу), підприємців, позичальників (ризик невиконання зобов’язань).

Добровільне страхування діє певний часовий період (від кількох днів до кількох років). Страховий фонд формується за рахунок внесків страхувальників та коштів самої СК. Укладання договору підтверджується полісом.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

itunes snipping tool Adblock
detector