Китайські мінітрактори — поєднання надійності і низької вартості

З розвитком фермерства та особистого підсобного господарства фермери почали цікавитись малогабаритною маневреною технікою, управління якою цілком доступне непрофесіоналу. Перелік робіт, які здатний виконати міні-трактор – дуже широкий. У холодну пору року за його допомогою можна згрібати сніг, влітку – позбуватися трави та підстригати газон. А також поливати, удобрювати та орати землю. Китайські мінітрактори ви можете замовити тут https://westlviv.com.ua/-kytaiski-traktory/.

Порада. Якщо ви плануєте придбати міні-трактор, то спочатку визначтеся: яку площу ви збираєтеся обробляти, які додаткові роботи робити. Від цього залежить потужність двигуна агрегату та вид навісного обладнання. Вчіть, що обладнання одного мінітрактора може підходити до іншої моделі.

Маленький, але потужний помічник, у порівнянні зі звичайним великим трактором, відрізняється рухливістю, меншим споживанням пального, та й коштує він у рази дешевше. Однак, як і у випадку з будь-якою іншою технікою, слід добре обміркувати цей серйозний крок і вибрати найбільш підходящу модель.

Сьогодні популярністю користуються мінітрактори російського та китайського виробництва, хоча на ринку зустрічаються і вихідці з України, Білорусії, Японії.

Для того щоб вибрати надійного помічника для всіх необхідних робіт, потрібно розглянути, чим відрізняються моделі основних виробників.

Китайські мінітрактори на російському ринку

Імпортну техніку в нашій країні поважають та активно купують. У нас представлено близько 20 тракторних заводів піднебесної, тому вибір моделей і навісного обладнання досить широкий.

Основним доводом «за» купівлю «китайця» є впевненість у надійності та якості зарубіжної техніки. Однак це помилкова думка. Загалом усю китайську техніку можна розділити на 3 категорії:

  1. Дорогі мінітрактори бездоганної якості. Їх випускають лише перевірені виробники, наприклад Jinma, Foton, Dong Feng, YTO.
  2. Агрегати дешевше з дизельним двигуном гірше. Це деякі моделі бренду Jinma та Dong Feng. Перед тим, як вибрати ці марки, потрібно знати, що вони не забезпечуються запчастинами.
  3. Залучають покупців та найдешевші моделі, на яких виробники максимально заощадили. Такі агрегати перекупники купують у невеликих складальних майстерень, що використовують у роботі найдешевші комплектуючі. Ці моделі привозять до нас у розібраному вигляді і вже на місці їх збирає механік перед продажем. Часто у комплекті не вистачає болтів, гайок, а з’єднання погано підігнані. Однак, ця техніка теж заводиться та успішно продається. Проблеми розпочинаються лише під час земельних робіт.

Порада. При купівлі дешевого мінітрактору низької якості необхідно вміти перевіряти ще раз, налаштовувати, доопрацьовувати, доробляти основні деталі і вузли агрегату.

Особливості міні-тракторів з Китаю

Сучасні китайські агрегати від надійних виробників легко заводяться навіть за низької температури завдяки стартовій системі включення. Фермери вказують на значну нестачу системи — стартовий генератор і рекомендують відразу замінити його вітчизняним аналогом або не сильно завантажувати трактор.

Увага! Стандартна потужність «китайців» від 12 до 18 л.с. або, у більш серйозних моделях від 22 до 30 л.

Особливість експлуатації імпортної техніки – гарантія 1-2 роки. Але при заміні олії, яку виконують кожні 3 місяці, на цю процедуру потрібно запрошувати представника компанії дилера. Якщо робити заміну самостійно, гарантія скасовується.

На що звернути увагу під час вибору китайського агрегату

Якщо ви розглядаєте можливість купівлі допоміжної техніки від китайських виробників, зверніть увагу на поради досвідчених фермерів:

  • у оригінальної моделі має бути техпаспорт, перекладений російською;
  • ознака надійності дилера — мінімум 5 років роботи на російському ринку;
  • дізнайтеся, чи є запчастини до обраної моделі;
  • перевірте роботу датчиків, електроніки, гідравліки, наявність мастил та рідин.

Вітчизняні виробники – відлуння великого минулого

На жаль, такі потужні заводи, як Курганмашзавод, збанкрутували і закрилися. Тепер їх функції виконують дрібні підприємства, у деяких випадках – спадкоємці величезних виробництв. Кожен із існуючих виробників повністю відповідає за випущену продукцію, що відбивається на різноманітності моделей, допоміжному обладнанні та комплектації.

Увага! Міні-трактори російського виробництва впораються з розбивкою парку, боронуванням, весняним оранкою і нарізкою грядок.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

itunes snipping tool Adblock
detector