Фітинги із харчової нержавійки

При монтажі будь-якого трубопроводу, незалежно від його призначення, необхідно використовувати арматуру. Особливо добре зарекомендували себе фітинги з нержавіючої сталі – вони мають успіх у харчовій, хімічній та фармацевтичній промисловості, а також у металевих конструкціях, яким потрібна підвищена стійкість до негативного впливу навколишнього середовища. Фітинги із харчової нержавійки ви можете замовити тут https://sprenergo.com.ua/644229267-fitynhy-dlia-kharchovykh-produktiv/.

Функції сполучної арматури

Сполучні комплектуючі з нержавіючої сталі можуть виконувати кілька різних функцій.

  • змінювати напрямок потоку;
  • робити розгалуження на трубопроводі, з різних боків від основної труби;
  • забезпечувати якісні та герметичні переходи між трубами різноманітного діаметру;
  • в деяких випадках виконує функцію замикання (при використанні заглушок з нержавіючої сталі).

Види сполучної арматури

Нержавіючі фітинги застосовують для подачі пари, різних рідин, газу, пилу, палива, хімічних, парфумерних та харчових речовин. За метою застосування та конструкції фітинги для труб з нержавіючої сталі поділяються на:

  • хрестовини та трійники;
  • колектори;
  • фланці;
  • муфти;
  • відводи;
  • перехідники.

Хрестовини та трійники застосовують для розведення загального потоку на трубопроводі за двома або трьома напрямками. Вони виробляються безшовними та зварними, характеризуються підвищеною міцністю та герметичністю.

Колектори використовують також для розведення потоку, але там пропускна здатність значно більша, ніж у трійників і хрестовин.

Фланці застосовуються для надійного стику труб із застосуванням кріплень-болтів. З допомогою фланців з’єднують труби великого перерізу, часто виробничих масштабів.

Муфти незамінні за необхідності з’єднання труб різного діаметра та різного матеріалу.

Відведення є вигнутою трубкою. Його вартість залежить від параметрів. Відведення випускають зварними та безшовними, їх діаметр обов’язково повинен відповідати діаметру основної труби. Вони застосовуються зміни напряму загального потоку трубопроводу.

Перехідники застосовують для з’єднання труб різних діаметрів. Вони виготовляються різної конструкції.

Фітинги по конструкції бувають різьбові та приварні. Різьбові фітинги з нержавіючої сталі монтуються на систему трубопроводу за рахунок різьблення. У користуванні такі фітинги простіше, за потреби таку систему можна легко демонтувати. Елементи з різьбленням не варто застосовувати у трубопроводах великого діаметру з робочим середовищем.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

itunes snipping tool Adblock
detector