Сучасний мотоцикл Хонда

Honda CB 500 з’явилася на ринку у 1997 році. CB 500 став наступником CB 450 DX і передував CB 600F Hornet, двом іншим успішним моделям. Згадайте історію, технічні дані та фотографії цього голого автомобіля, у якого досі є шанувальники, захоплені його надійністю та продуктивністю.

Скільки кілометрів Honda CB 500F проїжджає на 1 літр?

Сімейство CB входитиме до улюблених мотоциклів, особливо CB 500F, тому що це ідеальний мотоцикл для тих, хто хоче піднятися ще на одну сходинку. Технічні характеристики Honda CB 500F привертають увагу завдяки наявності пробуксую чого зчеплення, яке робить перемикання передач більш плавним і запобігає блокуванню заднього колеса. При різкому зниженні передачі, а також регулюванні попереднього навантаження, що забезпечує велику маневровість у будь-яких ситуаціях та повний комфорт для водія. При всій потужності 500 см3 продуктивність CB 500F це те, що дивує! Що до характеристики Honda cb 500 то вони вражають. Видає 50,4 л при 8 500 об/хв, крутний момент, 4,55 кгс.м при 6 500 об/хв, крім того, має 6-ступінчасту коробку передач, гальма з ABS на обох колесах і плаваючий диск на передньому колесі. У місті його характеристики чудові, а на дорозі коментарі зайві, вірно? І це ще не все: циліндровий двигун CB 500F економічний, роблячи в середньому 27 км/літр. Бак місткістю 17,1 літра забезпечує понад 400 км автономної роботи. Цей агрегат видавав 54 л/с. (9 000 об/хв) та 4,50 кгс.м крутного моменту (8 000 об/хв). Крім того, двигун нового 500-го працює на нижчих оборотах, раніше видаючи максимальні показники та демонструючи дещо інше поведінку керма.

Споживання

Двигун з відмінною продуктивністю та високим оборотом (у порівнянні з нинішнім стандартом) та харчування від карбюраторів набивали собі ціну в споживанні. Середній показник становив близько 20 км/літр, але за спортивної їзди він знизився до 13 км/літр. Нинішній CB 500F долає позначку 28 км/л у крейсерському режимі. Дизайн був сучасним у 1990-х роках, але це показало вік проекту, коли він вийшов із моди, у 2005 році.

CB 500F випускається у трьох кольорах: перлово-червоний, сріблястий металік і той, який привертає увагу скрізь, де б він не з’явився: помаранчевий металік. Але не тільки кольори привертають увагу, його цифрова панель приладів — це щось особливе, вона має преміальну обробку,жк-дисплей затемнень, що забезпечує хорошу видимість навіть вдень, не кажучи вже про різні функції, такі як індикатор передач. Технологія CB 500F також пропонує повністю світлодіодне освітлення, включаючи фару, задній ліхтар та сигнали повороту, щоб забезпечити кращу видимість та більш сучасний вигляд.

Хочете здобути більше впевненості при прискоренні? Виберіть Honda CB 500F. Ми поможемо вам здійснити цю мрію. Honda CB 500 ознаменував епоху своєю надійністю що не вислизнуло від правила успіху всіх мотоциклів Honda під абревіатурою CB. Мотоцикл став сенсацією в плані продуктивності, розганяючись до 100 км/год лише за 4,7 секунди та розвиваючи максимальну швидкість понад 170 км/год.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

itunes snipping tool Adblock
detector