Що практичніше для будинку: вбудований камін або окрема піч?

Що вибрати: камін або піч, що стоїть окремо? При тому різноманітті камінних-пічних рішень, з упевненістю можна сказати: що вам більше подобається.

Камін

Камінна топка потребує набагато більше місця, ніж автономна піч — вона має досить масивний корпус. Тому, якщо ви плануєте встановити саме її, то потрібно ретельно прорахувати габарити, тому що вона може зайняти більшу частину кімнати. У разі, якщо приміщення не велике, то камін буде надмірно домінувати, «давити».

Переваги каміну

Основною перевагою каміна є те, що він може замінити центральне опалення. У такому випадку потрібно розглянути варіант з примусовою конвекцією. Про це слід задуматися, коли камін повинен використовуватися для обігріву приміщень, а вироблений газ, наприклад, призначений для нагріву проточної води.

Недоліки каміну

Обігрів будинку в значній мірі каміном — це рішення для тих, хто не проти того, що приміщення з каміном може перетворитися в котельню. Кожен раз, коли ми відкриваємо дверцята каміна, щоб підкинути дров, в кімнату проникає запах палаючого дерева. Та й постійне носіння дров може стати у завадi підтримання чистоти.

Якщо ж ви плануєте прикрасити сучасний інтер’єр, то не варто боятися, що «традиційний» камін зіпсує остаточний результат. На даний час компанія Warmhouse може запропонувати на вибір камінні топки в широкому асортименті для будь-якого стилю інтер’єру, і на будь-який смак.

Отже, недоліки каміну:

  • висока ціна;
  • займає багато місця;
  • встановлення може потребувати капітального ремонту приміщення.

Автономна піч — альтернатива каміну

Якщо у нас є невелике приміщення, яке ми маємо намір опалювати вогнем лише в незначній мірі, і вогонь призначений, перш за все, для того, щоб осінні і зимові вечори були більш приємними і затишними, то кращим вибором буде автономна піч. Вона займає набагато менше місця, а установка не вимагає капітальної перебудови. Фахівці компанії доставлять вже готову до використання піч, встановлять на підготовлене місце і підключать до димоходу. Навіть якщо ви вирішите переїхати в інший будинок, то зможете забрати піч з собою.

На ринку представлений дуже великий вибір окремо розташованих печей. Найпопулярнішими залишаються чавунні печі, які відрізняються найрізноманітнішим дизайном і вартістю.

Переваги печі:

  • нижча ціна, ніж у камінних топок;
  • швидка збірка і встановлення;
  • невелика кількість місця, необхідного для того, щоб зібрати та встановити.

Недоліки печі:

  • низька ефективність: піч виділяє тепло в приміщення тільки через стінки, що нагріваються, у неї немає теплообмінника;
  • вона не підходить для опалення всього будинку, її мета — обігрів приміщення, в якому вона знаходиться.

Отже, зважуйте всі «за» і «проти», вибір за вами!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector