Сфери застосування сонячних батарей

Складно уявити сферу, де зараз не використовувалися б сонячні батареї. Деякі з них очевидні і впроваджені вже давно, деякі ж виглядають як кадри з фільмів про далеке майбутнє і не до кінця вкладаються в голови звичайних обивателів.

Energieversorung am Einfamilienhaus III

Встановлення сонячних батарей займається » SOLAR-electro».

  • Космонавтика. Космічні супутники і космічні станції з синіми крилами-це не що інше, як сонячні панелі, які дозволяють даним пристроям безперебійно виконувати свої функції в космосі.
  • Промисловість. Використання сонячних батарей на дахах будівель і на порожніх площах – оптимальний і екологічний спосіб забезпечити підприємство необхідною електроенергією, а також продати її надлишки в мережу. Отримані кошти вкладаються у виробництво, чим збільшує обороти продукції і прибутку.
  • Літак. Завдяки використанню сонячних батарей в літакобудуванні, вони можуть досить довго знаходиться в повітрі і не використовувати паливо. На даний момент винайдений літак, який повністю складається з сонячних панелей. Він вже здійснив навколосвітню подорож, провівши в повітрі 510 годин.
  • Власники яхт і катерів також активно використовують на своїх суднах сонячні батареї. Адже вони дозволяють не тільки забезпечити потреби самого корабля, а й зробити електроенергію для освітлення і потреб команди.
  • Автомобіль. Робота двигуна забезпечується за рахунок сонячних генераторів. Роблячи таким чином автомобіль не тільки екологічно чистим, але і працездатним на 130 км.
  • Сонячні батареї для будинку — вже звичайна практика. Даний варіант може вирішити відразу кілька проблем: забезпечити електроенергією будинок, забути про перебої в подачі електрики, заробити кошти, продаючи залишки електроенергії в мережу за «зеленим тарифом».
  • Сонячні батареї для дачі незамінні в тих місцях, де ліній електропередач просто немає. Так як сонце світить скрізь, ви можете побудувати собі дачний будиночок хоч на безлюдному острові. Забезпечити його електрикою тепер не буде проблемою.
  • Сонячні батареї в побуті – окрема тема для розмови. Калькулятори, ліхтарики, мобільні телефони, а також зовнішні акумулятори. Все це і багато іншого працює на сонячних панелях або накопичує з них енергію.
  • Туризм. Сонячні панелі вбудовуються в сумки, рюкзаки, намети, щоб забезпечити роботу всього, що потрібно в поході, в далекі від будинку і цивілізації.
  • Бджільництво. Так як Пасіки також часто знаходяться у віддалених місцях, застосування сонячних батарей в цій сфері вкрай необхідно. Адже накопичується в Акумулятори енергія дозволяє користуватися електричною медогонкою, електроножем для розпечатування сот, також забезпечувати потреби бджолярів. Ще однією важливою перевагою сонячних батарей є тиша при роботі, яку так люблять бджоли.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector