Коли пора міняти кран-балку

На багатьох підприємствах, де необхідно піднімати та переміщати важкі вантажі, завбачливі керівники прагнуть, по можливості, задіяти ефективну кранову підйомно-транспортну техніку, здатну оптимізувати та прискорити технологічний процес, а також зменшити частку ручної праці. Цілком очевидно, що застосування якісного вантажопідйомного крана забезпечує більш високу продуктивність і безпеку персоналу.

Як показує практика, найчастіше на вітчизняних підприємствах задіюються опорні та підвісні кран-балки – спрощені полегшені різновиди класичного мостового крана. Однак, на жаль, реальність така, що постійне використання кранової техніки з часом зношує як механічні, так і електричні її компоненти. Ваша кран-балка не може бути вічною, особливо, якщо вона працює в інтенсивному режимі. Раніше чи пізніше настає момент, коли ремонт і модернізація обладнання може коштувати більше, ніж покупка нового аналогічного крана.

Робота зі зношеною або застарілою технікою неминуче призводить до збільшення витрат на технічне обслуговування та закупівлю комплектуючих, а також до зниження ефективності вашого підприємства. Наведемо перелік основних ознак того, що прийшов час купити кран-балку підвісну або опорну.

Ознаки того, що прийшов час для заміни кран-балки

1. Ваша кран-балка почала часто виходити з ладу з різних причин. Старі крани вимагають більш частого технічного обслуговування та ремонту, що збільшує час простою на обслуговуваній ділянці, коли закуповуються необхідні запчастини та виконуються ремонтні роботи. Повторні незаплановані простої, викликані несправним обладнанням, можуть спричинити за собою значні витрати, крім заміни деталей. Якщо ваш кран вимагає частого ремонту тільки для виконання основних функцій, саме час задуматися про покупку нового, більш сучасного його аналога.

2. Ваші вимоги та виробничі процеси змінилися. Якщо ваш кран піднімає інші, більш важкі або значні обсяги матеріалів у порівнянні з тими, для яких він був спочатку спроектований, не чекайте тяжких наслідків! Перевантаження старого кранового обладнання для задоволення нового попиту може привести в кращому випадку до дорогого ремонта та тривалого простою, у гіршому випадку — до травмування співробітників.

3. Ви можете полагодити свій кран тільки з рідкісними і дорогими запчастинами. У міру вдосконалення кранових технологій старі компоненти крана застарівають і їх важко знайти. Якщо через ситуацію з поставками запчастин було вирішено, що вам більше не варто витрачати час і гроші на закупівлю рідкісних комплектуючих, тоді вам, можливо, доведеться купити сучасну кран-балку.

Де купити кран-балку якісну і недорогу?

Краще не купувати готову кран-балку, а замовити її у перевіреного виробника. Наприклад, Київський завод підйомно-транспортного обладнання виготовляє під замовлення за мінімально можливими цінами високоякісні кран-балки та іншу кранову техніку різних типів. На всі крани надається тривала гарантія, забезпечується сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

кран-балка

Більш детальна інформація — на сайті КЗПТО https://kzpto.com.ua

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector