Як отримати роботу в Польщі без візи?

Завдяки безвізу в українців з’явилася можливість не лише подорожувати та відпочивати за кордоном. Для здобувачів, які мають дійсний біометричний паспорт, Польща надала можливість працевлаштуватися без робочої візи. Робота в Польщі по біометрії без посередників стала дуже популярною, особливо в літній період.

Як отримати роботу по біометрії в Польщі?

Навіть при відсутності необхідності робити робочу візу, варто не забувати про оформлення інших документів:

  1. Вибір гідної вакансії;

  2. Отримати від роботодавця дозвіл на роботу з описом всіх умов, заробітної плати. Трудитися по біометрії можна не більше 90 днів кожні півроку;

  3. По приїзду потрібно підписати трудовий контракт з наймачем, отримавши страховий поліс і пройшовши медкомісію, виходити на роботу.

Бувають випадки, що не виходить знайти роботу вдома, тоді українці готові ризикувати та пробують інші варіанти (чого ми не рекомендуємо). Приїхавши до Польщі як турист, дотримуватися всіх правил безвіза для виїзду за кордон, шукати вакантні місця, а потім піти діями вказаних вище. Такий варіант не підійде людям, які не володіють мовою і не були в країні раніше. Щоб не сталося курйозів, потрібно орієнтуватися в місцевих правилах, знати місто в якому шукаєте роботу.

Переваги та недоліки роботи по біометрії

Працевлаштування по біометричного паспорта має свої плюси та мінуси.

Плюси:

  • є можливість отримати роботу без необхідності збирати документи на візу

  • не потрібно чекати оформлення візи, можна відразу приступати до роботи.

Мінуси:

  • тривалість роботи не може перевищувати 90 днів, а більшість роботодавців укладають договори не менше 4 місяців

  • дуже маленький вибір вакансій по біометрії та зазвичай не найкращі.

Наявність біометричного паспорта не є достатнім для легального працевлаштування. Необхідно дотримуватися встановлених порядків законодавством.

Робота в Польщі для українців

Роботодавець не звільняється від оформлення запрошення, зобов’язаний подати заяву про намір влаштувати іноземця, зареєструвати його для соціального захисту та інший вимог. Йому не резонно робити ці дії кожні 3 місяці, якщо здобувач необхідний на тривалий термін. Але без цього, працевлаштування буде нелегальним і може загрожує отриманням штрафу. Тому, роботодавець намагаються зробити всі умови, щоб працівник залишився на більш тривалий термін.

Найкраще звернутися в кадрове агентство, гарантована допоможуть оформити візу без відмов, для легального і тривалого працевлаштування. Підберуть безкоштовну вакансію ваших уподобань, незалежно статі, віку, досвіду, сімейного стану.

Дійсна робоча віза дає шанс отримати бажану роботу в Польщі!

Джерело: europeservice.com.ua

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector