Медальки для першокласників

Дітям, які вперше порушили поріг школи, автоматично присвоюється звання рядового учня та вручаються медальки для першокласників. Розплющені від захоплення очі, несміливі посмішки, маленькі долоні, що притискують до серця свою першу нагороду, — найзворушливіша картина для батьків та вчителів. Дорослі повинні розуміти, що настільки незначний особисто для них антураж, дитина сприймає як щось дуже важливе та сакральне. Вибрати і замовити моделі, що сподобалися, завжди можна в нашому інтернет-магазині за демократичною ціною. Доставка товару здійснюється в Київ, Одесу, Львів, Житомир, Полтаву, Кривий Ріг, Кременчук, Миколаїв, Дніпропетровськ, Чернівці, Харків, Суми, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Черкаси, Маріуполь, Херсон, Ужгород, Бердянськ.

Медалі для першокласників на 1 вересня

У вересні саме першокласники виступають головними винуватцями урочистостей. Адже в них починається зовсім новий етап у житті, наповнений працею, здобутками, яскравими подіями, друзями. Організаторам заходу слід подбати про те, щоб він запам’ятався дебютантам на довгі роки. У нашому інтернет-магазині можна купити медаль першокласника, а ще відповідні відзнаки для їхнього вчителя. Разом їм належить подолати масу труднощів і насолодитися величезною кількістю перемог. Вибір відзнак багатий і різноманітний, є в асортименті наступні цікаві варіанти медалек:

  • яскравих кольорів;
  • з колоритним декором у вигляді різнокольорових стрічок, символів, візерунків та іншого автентичного декору;
  • знакова медалька «Я-першокласник».

Всі представлені в каталозі товари виготовлені з екологічно чистих матеріалів, нешкідливих для здоров’я дітей. Вони мають невеликий розмір, дуже зручні в експлуатації, мають привабливий зовнішній вигляд, здатні акцентувати увагу на винуватцях урочистостей. За бажання, на медаль першокласника купити яку можна в один клік, цілком реально нанести ім’я дитини, номер школи, іншу інформацію..

Інформаційна справка за медальки для першокласників

Пам’ятайте, що ви купуєте дітям не просто прикрасу, а справжній символ їхнього вступу в нове життя. Багато хто зберігає його як талісман чи артефакт, тому слід дуже уважно підійти до вибору дизайну. У разі труднощів слід звертатися за допомогою до консультантів телефоном, електронною поштою, в режимі онлайн. Наша компанія готова задовольнити запити клієнтів у будь-якому обсязі, гарантуючи високу якість продукції та своєчасну доставку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

itunes snipping tool Adblock
detector