КАСКО страхування – найкращий захист автомобіля

Нещасний випадок на дорозі – проблема, яка може трапитися з новачком та з досвідченим автомобілістом. Не існує універсального імунітету чи панацеї. Неможливо повністю запобігти ризику аварії, захиститися від зловмисників або стихійних зовнішніх факторів. Але можливо уникнути збитків, заподіяних внаслідок подібних ситуацій. Завбачливе замовлення послуги дозволяє суттєво зекономити кошти. Фінансова безпека – суттєва перевага під час будь-яких життєвих негараздів.

КАСКО страхування – найпростіший спосіб розібратися з наслідками і завданими збитками. Безпека власного майна та фінансів в непростий час дає відчуття комфорту і почуття впевненості в завтрашньому дні. Фахівці страхової компанії допоможуть передбачити всі нюанси в кожному конкретному випадку. Індивідуальний підхід забезпечує ефективність співпраці.

Що входить до послуги?

КАСКО страхування передбачає страхування транспортного засобу від основних ризиків. У категорію страхових випадків потрапляє викрадення, ДТП, знищення чи крадіжка окремого автомобільного устаткування, різноманітні стихійні лиха, пожежі та вибухи, навіть напад тварин.

Застрахувати транспортний засіб можуть фізичні та юридичні особи. Це власники автомобіля чи особи, які його орендують або експлуатують на правах довіреності. КАСКО страхування поширюється на легкові та вантажні транспортні засоби, автобуси, мікроавтобуси, причепи, будівельно-монтажну техніку та додаткове транспортне обладнання.

Сума компенсації визначається індивідуально, на основі оцінки стану транспортного засобу. При настанні страхового випадку необхідно зв’язатися з представниками страхової компанії та зафіксувати подію за допомогою уповноважених органів.

Переваги професійного КАСКО страхування

КАСКО страхування, як і всі послуги, пов’язані з фінансовими ризиками, компенсацією збитку чи юридичними формальностями, слід довіряти виключно фахівцям. СК «Кий Авіа Гарант» – це роки практики, надійність і вигідні умови співпраці.

Переваги компанії:

  • Великий вибір страхових продуктів на різні випадки;
  • Велика мережа партнерських зв’язків;
  • Індивідуальний і комплексний підхід;
  • Оперативне врегулювання проблеми;
  • Прозорі умови при укладення договору;
  • Професійне консультування з цілодобовою клієнтською підтримкою.

КАСКО страхування – це фінансова безпека автомобіліста і захист транспортного засобу.

Adblock
detector