Твердопаливні котли Луцьк з параметрами

Сьогодні твердопаливні котли Луцьк вважаються традиційними та досить популярними. Навіть люди які до цього часу користуються іншими системами опалення починають задумуватися про її зміну. Але так як і інші речі, щоб твердопаливний котел приніс максимальну користь для вашої родини та допоміг максимально заощадити кошти на оплаті за опалення потрібно приділити особливу увагу його вибору.

Робимо вірний вибір

Обираючи твердопаливні котли Ірпінь слід враховувати наступні моменти:

·Площу будинку. Від загальної площі будинку, який має отоплюватися такою системою опалення залежить потужність необхідного котлу. А в деяких випадках навіть тип використовуваного палива.

·Висота стель. Цей критерій також має важливе значення. Як відомо приміщення в якому стелі занадто високі опалюються значно важче.

·Обов’язково враховуйте кількість вікон у приміщені, товщину стін, кількість дверних прорізів. Це все впливає на тепловитрати.

Крім вище сказаного пам’ятайте, що максимально оптимальні характеристики обігріву вираховуються з зимових температурних значень.

Також існує рекомендація по самостійному вирахуванні потрібної потужності. Твердопаливні котли Луцьк використовуються наступні розрахунки: потрібна 1 кВт потужності на приміщення з площею 10 кв.м. і висотою стелі 3 м. Тобто для того, щоб опалити приміщення площею 100 кв.м. потрібно купувати твердопаливний котел потужністю не менше 10 кВт.

Яку подачу палива краще вибрати?

Існують твердопаливні котли Луцьк з двома видами завантаження:

·автоматичною — це котли оснащенні спеціальним бункером, в який і завантажують паливо. Для таких систем рекомендують використовувати вугілля та пал лети. Як показує практика одного завантаження матеріалу для опалювання вистачає макне менше ніж на 3 дні роботи. Такий вид опалення дуже зручний для торгівельних комплексів та будинків зайнятих людей.

·ручною. Таке завантаження вважається більш традиційним. Котли такого типу коштують значно дешевше ніж попередні. Їхньою перевагою також вважається більший вибір палива для опалу. Одного завантаження вистачає на 8 годин. Це також зручно адже це може виключити підкидання вугілля в нічний час.

Українські виробники пропонують високоякісні твердопаливні котли Луцьк по доступним цінам. Відвідавши онлайн каталог нашої продукції ви гарантовано зможете обрати необхідно вам систему опалу.

Adblock
detector