Прокат авто в Києві з компанією RACE

Взяття на прокат транспортного засобу — процедура досить поширена в багатьох країнах світу, та в Києві також. В останні роки вона активно стала розвиватися і в нашій країні, втім, з певними специфічними особливостями. Оренда авто, мабуть, з’явилася ще на зорі розвитку автомобілізації суспільства і отримала найбільший розвиток, як водиться, в самій «автомобілізованої» країні — Сполучених Штатах Америки. Великі відстань між населеними пунктами і слабка розвиненість системи громадського транспорту дало благодатний грунт для появи величезної кількості прокатних контор. У їх числі на сьогоднішній день як невеликі компанії, так і найбільші компанії, що мають філії в Європі та ряді інших світових країн. За своєю суттю, прокат в Києві автомобілів являє собою ідеальний варіант для мандрівника або ділової людини, який бажає максимальним чином раціоналізувати затрати часу в країні. Ви можете заказать оренду авто в Києві тут https://race.net.ua/uk/arenda-avtomobilei-v-kieve.html, яка надається компанією RACE.

Втім, схеми прокату в Києві досить сильно відрізняються навіть в рамках різних компаній, не кажучи вже про країни. Більшість прокатних контор в Європі і США пропонують в оренду великий транспортний парк за фіксовану погодинну або подобову оплату. При цьому замовлення автомобіля можна здійснити дистанційно, сплативши рахунок за допомогою кредитної картки. До слова, цілий ряд «прокатників» може заблокувати на кард-рахунку досить кругленьку суму, яка є запорукою на період використання автомобіля.

Раніше така практика була характерна для будь-якого прокату в Києві, а зараз працює, як правило, при оренді автомобілів класу «люкс». У Росії, за своєю суттю, запозичили цю схему без значних змін з огляду на її зручності. Скажімо, людина, що прибуває в країну або інше місто, може заздалегідь зв’язатися з компанією, що надає послуги з прокату автомобілів, обговорити умови і здійснити оплату. По приїзду він може відразу біля будівлі аеропорту або вокзалу отримати бажаний автомобіль і практично відразу ним користуватися. Звичайно, дана схема вкрай зручна і може здатися абсолютно прозорою. Однак реальність вносить деякі корективи, через що бажає взяти авто на прокат слід пам’ятати про цілу низку «підводних каменів», які можуть переслідувати цю процедуру.

Про можливе заставі ми вже говорили, однак пильної уваги вимагає і договір на оренду автомобіля. Так, у багатьох фірмах, особливо, російських, є обмеження добового пробігу автомобіля. Крім того, бувають різні тарифи для їзди «за місцем» і далеких вояжів, що теж бажано заздалегідь врахувати. Справа в тому, що пропущений пункт в договорі цілком може обернутися серйозними додатковими витратами. Скажімо, при порушенні ліміту пробігу тарифікація йде за кожен пройдений понад ліміт кілометр по вельми високим тарифом. Особливо важливо звернути на це увагу в тому випадку, якщо ви плануєте подорожувати на прокатному автомобілі в інші міста. Важливим аспектом при узятті автомобіля в прокат в Києві є ретельне вивчення умов страховки транспортного засобу від дорожньо-транспортних пригод, а також заподіяння невеликих пошкоджень.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector