Безпека вашої дитини в автомобілі. Як підібрати дитяче автокрісло?

Як же зробити вибір правильно? На що звернути увагу, здійснюючи покупку. І що обов’язково повинен знати кожен батько про дитячому автокріслі. Про все це ви дізнаєтесь нижче.

Використання автокрісла Nania в автомобілі дозволяє на 70% знизити смертність серед немовлят при аваріях. А серед малюків в віці від 1 до 4 років — на 54%. Ці дані, офіційно опубліковані всесвітньою організацією охорони здоров’я, змушують задуматися, чи не так ?!

Наявність автокрісла при перевезенні дитини до 12 років на передньому сидінні і до 7 років на задньому — це не просто обов’язковий пункт правил дорожнього руху, а в першу чергу, безпека маленького пасажира. До придбання даного виробу слід підходити дуже відповідально. Невідповідний автомобільне крісло — це, вважай, його відсутність. Тому треба зараз купити автокрісла недорого вам.

  • Група 0 + — автолюльки для перенесення (до 13 кг). Ставляться на задньому або передньому сидіннях проти ходу руху. Також можуть грати роль перенесення, гойдалки або навіть прогулянкової коляски (деякі моделі). Фіксуються штатним ременем безпеки або системою Isofix.
  • Група 1 — автокрісла даної групи призначаються для дітей від 1 до 4 років (9-18 кг.). Вони припускають кілька положень нахилу. Конструкція виконується за принципом «мильниці» і встановлюється на силовому каркасі по ходу руху.
  • Група 2 — використовуються для дітей до 7 років і розраховані на вагу від 15 до 25 кг. Їх головна особливість полягає в застосуванні в якості фіксаторів дитини зовнішніх автомобільних ременів (замість внутрішніх).
  • Група 3 — автокрісла для дітей старшого віку (до 36 кг). Не мають внутрішніх ременів, фіксація здійснюється стандартними автомобільними ременями. Являють собою найчастіше сидіння-підкладку (бустер).

Більшість груп рідко зустрічаються в «чистому» вигляді. Найчастіше вони об’єднуються в одній моделі дитячого автокрісла. Наприклад: «0 + / 1» (до 4 років, 0-18 кг), «1/2» (від 9 міс. До 7 років, 9-25 кг), «2/3» (від 3 до 12 років , 15-36 кг). Бiльш детально тут stepiko.

Універсальні автокрісла Lionelo поєднують в собі відразу кілька груп. Наприклад, в категорії «1/2/3» поєднуються групи: «1» (9-18 кг), «2» (15-25 кг) і «3» (22-36 кг). В середньому вони охоплюють віковий період від 9 місяців до 12 років. Тобто, переїхавши з автолюльки, дитина може залишатися в одному кріслі аж до того моменту поки воно не перетворитися в бустер.

Перевага універсальних утримуючих пристроїв перед стандартними моделями очевидно — пролонгований термін використання. Крісло буде «рости» разом з пасажиром, і вам не потрібно його заміна, коли малюк перейде в іншу вікову групу.

До недоліків слід віднести загальну для дітей різного віку ергономіку. На 100% догодити кожній віковій групі не виходить, тому кожна «страждає» по-своєму. Наприклад, малюки можуть вередувати через незручне підголівника, який навіть в максимально опущеному положенні буває зависокий.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector